22. Warsztaty Gospel w Krakowie

Wyobraź sobie setki głosów i rąk wzniesionych we wspólnym śpiewie i tańcu. Dodaj do tego porządną dawkę żywego, rasowego grania. Porównaj to z najwspanialszymi doświadczeniami, jakie udało Ci się do tej pory przeżyć. I pomnóż to razy dwa, a może nawet trzy.
A teraz wyobraź sobie, że wcale nie musisz sobie tego wyobrażać. Bo wszystko to masz w zasięgu ręki. To wszystko (i jeszcze więcej) nazywa się 22. Warsztaty Gospel w Krakowie.

Hala Kärcher Cracovia. 24-25 października 2020.
To będzie weekend, podczas którego poznasz przeciekawych ludzi. Zaskoczysz się, ile potencjału w Tobie drzemie. Rozśpiewasz i wyklaskasz się za wszystkie czasy. Poczujesz, co tak naprawdę znaczy Gospel i przeżyjesz rzeczy nie do zapomnienia, po prostu.
Tegoroczne warsztaty poprowadzi Collins Williams. Szalenie charyzmatyczny i zdolny twórca z Wielkiej Brytanii. Wulkan pozytywnej energii i rozsiewacz przyjaznej atmosfery. Człowiek, który kruszy lody w pierwszych sekundach spotkania.
W tym roku będzie jeszcze świetniej, znaczy się świetlniej, bo ŚWIATŁO to temat najbliższego Festiwalu 7xGospel, w ramach którego odbywają się Warsztaty. Chcemy razem z Tobą, śpiewając Gospel, wnieść trochę jasności w te dziwne czasy. Chcemy budować rzeczywistość nadziei i jedności. I wspólnie doświadczać jak dobry jest Bóg i jak my jesteśmy w tej dobroci do Niego podobni.
Będzie extra! Przekonasz się już 24 i 25 października, oczywiście w Krakowie.
Widzimy się na scenie?

TERMIN

sobota / 24 X / 9.00–18.00

niedziela / 25 X / 11.00–19.00

+ występ na Koncercie Finałowym w niedzielę o 19.00

MIEJSCE

Kärcher Hala Cracovia, al. Focha 40, Kraków

INSTRUKTOR

Adam Saczka

Colin Williams

Daniel Cebula-Orynicz

WEJŚCIE

110 zł

80 zł dla osób w wieku poniżej 18 lub powyżej 60 lat

ZAPISY

COVID-19

Przeczytaj jak dbamy o bezpieczeństwo Uczestników i Widzów.

ZWROTY

Jeśli Festiwal się nie odbędzie zwracamy koszt uczestnictwa pomniejszony o 10% (koszty obsługi transakcji):

90% kwoty do 19 IX 2020 r.
65% kwoty do 1 X 2020 r.
40% kwoty do 18 X 2020 r.
Nie zwracamy wpłaconych kwot po rozpoczęciu Festiwalu 14 X 2019 r.