Jam Session

Każdy coś ma. Jakiś kolor włosów, jakąś wielkość stopy, jakiś tembr głosu. Mamy też różne talenty. I tu ciekawostka, one nie są dla nas! Dostaliśmy je, żeby je rozwijać i dzielić się nimi z innymi. Zupełnie jak gumą Hubba Bubba. Pamiętacie ten relikt przeszłości? Długa guma balonowa, zwinięta i zamknięta w plastikowym opakowaniu. Oczywiście można było żuć ją samemu, ale o ile przyjemniej było podzielić się nią z ziomkami i razem dmuchać gumowe balony, które ostatecznie, ku uciesze wszystkich, lądowały na naszym nosie. Sentymenty.

Musicie wiedzieć, że taką gumę ma każdy z Was! Trzeba tylko stworzyć przestrzeń do wymiany. I my ją właśnie przygotowaliśmy. Jam Session to stara jak świat (czyli starsza niż Hubba Bubba) zabawa polegająca na tym, że wspólnie robi się muzykę. Każdy jest zaproszony i każdy może mieć swój wkład w finalny efekt utworu. Przy użyciu talentów wielu ludzi powstają rzeczy tak unikatowe, że białe kruki spadają w drzew. 

Gorąco zapraszamy Was do wzięcia swoich instrumentów, przełamania swoich strachów i dołączenia do najbardziej gospelowego Jam Session tego roku. Już nie możemy się doczekać wspólnego muzykowania i iskier, jakie będą szły, kiedy uruchomimy naszą kreatywność. Niech od tych iskier rozbłyśnie niebo!

TERMIN

czwartek / 22 X / 19.00

MIEJSCE

The Worship Center, ul. Dajwór 14, Kraków

WYKONAWCY

więcej informacji wkrótce

COVID-19

Przeczytaj jak dbamy o bezpieczeństwo Uczestników i Widzów.

WSTĘP WOLNY PO REJESTRACJI