Gospel A Cappella

Proszę sobie wyobrazić monumentalną, gotycką katedrę. Jej wnętrze, nocą. Jest tak ciemno i głucho, że tylko Twój oddech odbija się od ścian i filarów. Nagle w lewej nawie błyska światło. I odzywa się głos. Niski, męski. Bas. Zbliża się, jest tuż… Za Tobą! Kolejny błysk i głos, tym razem żeński. I jeszcze jeden i jeszcze, jeszcze. Robi się jaśniej od tych świateł i głosów. A Ty stoisz pośrodku, oświetlony i otulony dźwiękami. Zatrzymaj w głowie ten obraz i pozwól sobie przeżyć go na żywo w czasie koncertu Gospel A Cappella.

To będzie niesamowite wydarzenie, w którym małopolskie chóry gospel udowodnią, jak wiele może głos i ile więcej mogą zdziałać połączone głosy. Zupełnie jak świece. Pojedyncze rozświetlą tylko mały fragment pomieszczenia, ale większa ilość bez problemu wypełni światłem nawet ogromna katedrę. Więcej, to światło będzie tak potężne, że nie da się go utrzymać w murach. Kolorowe szkiełka witraży rozświetlą miasto.

Koncert Gospel A Cappella będzie wyjątkowy także pod względem repertuaru i brzmienia. Chórzyści przygotowali bowiem wiele etnicznych akcentów w prezentowanych utworach. Możecie się zatem spodziewać ciepłych dźwięków niczym promieni równikowego słońca.

Jednym głosem zapraszamy na wspólne śpiewanie w wielogłosie!

TERMIN

wtorek / 20 X / 19.00

MIEJSCE

więcej informacji wkrótce

ARTYSTA

więcej informacji wkrótce

COVID-19

Przeczytaj jak dbamy o bezpieczeństwo Uczestników i Widzów.

WSTĘP WOLNY PO REJESTRACJI