Spotkanie z Artystą

Znacie to uczucie, kiedy chciałoby się, ale nie za bardzo wie się od czego zacząć? Kiedy w głowie kiełkuje klawy pomysł, ale brakuje odwagi, żeby go zrealizować? Z podziwem patrzy się wtedy na tych, którym się udało i którzy z dumą dierżą w dłoni sukces. Czy oni są z innej gliny? Czy to my jacyś tacy wadliwi jesteśmy? Nic z tych rzeczy! Każdy z nas jest wyposażony do tworzenia niesamowitych projektów i kreowania arcydzieł. Skąd to wiemy? Z Góry. Mamy sprawdzone przecieki, że jesteśmy Synami Światłości, którzy zdolni są do tego, żeby zmieniać ten świat. Na Dobre.

Zapraszamy Was na spotkanie z instruktorami 22. Warsztatów Gospel w Krakowie. Będą nimi: Volney Morgan oraz Daniel Cebula-Orynicz. To będzie niecodzienna okazja, żeby zapytać tych Panów o najbardziej intrygujące sprawy. To także szansa na poznanie ludzi, którzy kiedyś dali się zainspirować, a dziś inspirują kolejne osoby. Światło musi być przekazywane, bo ono wydobywa z nas to, co najlepsze.

Zatem koniecznie weźcie swoje ogarki i dajcie je odpalić od tych, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i poprowadzą tegoroczne Warsztaty oraz Koncert Finałowy Festiwalu 7xGospel.

Ale kosmos! Gwiazdy w zasięgu ręki!

TERMIN

piątek / 23 X / 19.00

MIEJSCE

The Worship Center, ul. Dajwór 14, Kraków

ARTYŚCI

Zobacz stronę Artyści

COVID-19

Przeczytaj jak dbamy o bezpieczeństwo Uczestników i Widzów.