Warsztaty “Przepis na Piosenkę”

Czy choć raz w życiu chodził Ci po głowie pomysł na piosenkę? Napisałaś/eś 2 linijki tekstu, ale na tym się skończyło? Albo kawałek melodii, ale potem nie wiedziałaś/eś jak ją rozwinąć? Jeśli dalej nosisz w sobie niezrealizowany pomysł – oto warsztaty dla ciebie. Fantastyczna wokalistka i niezwykle twórcza autorka tekstów i muzyki Gabi Gąsior opowie nam o tym jak przejść od pomysłu do rezultatu, jakie kroki podjąć aby usystematyzować proces twórczy, jak łączyć wątki. Warsztaty mają na celu wyposażyć uczestników w proste narzędzie do stworzenia piosenki. Aby wziąć udział w warsztatach nie musisz znać teorii muzyki, ale warto zabrać ze sobą chęć odkrywania nowych rzeczy. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń i uiszczenia opłaty za uczestnictwo w wysokości 50 zł. Zapisy przez portal evenea, link poniżej. 

Have you ever had an idea for a song? You wrote 2 lines of lyrics, but couldn’t finish? Or a piece of a melody, but then you didn’t know how to develop it? If you still carry an unrealized idea for a song – here is a workshop for you. A fantastic singer and an extremely creative author of lyrics and music, Gabi Gąsior will teach us how to go from an idea to a result, what steps to take to systematize the creative process, how to connect ideas. The workshop aims to equip participants with a simple tool to create a song. You don’t need to know music theory to take part in the workshop, but it is worth bringing to the workshop a will to learn new things. The order of applications and payment of the participation fee in the amount of PLN 50 decides about registration. To register please follow link below.

PATRONI

Jeśli jesteś Patronem Stowarzyszenia Gospel otrzymasz rabat w wysokości 30%, 50% lub podwójne zaproszenie na Koncert Finałowy. Kod rabatowy zostanie Ci przesłany w serwisie patronite.pl na około miesiąc przed wydarzeniem, a podwójne zaproszenie prześlemy e-mailem. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Patronem zachęcamy do wsparcia naszej dalszej działalności.

TERMIN

środa / 13 X / 19.00-21:30

MIEJSCE

The Worship Center, ul. Dajwór, Kraków (zobacz mapę)

INSTRUKTOR

Gabi Gąsior

ZAPISY

KOSZT UDZIAŁU

50 zł

ZWROTY

Przy zakupie prosimy zapoznać się z zasadami zwrotów.

95% kwoty do 30 IX 2021 r.

50% kwoty do 11 X 2021 r.

Nie zwracamy wpłaconych kwot po 11 X 2021 r.

Aby dokonać rezygnacji wyślij e-maila na adres: stowarzyszenie.gospel@gmail.com

Koniecznie zatytułuj go:

“2021 REZYGNACJA / Imię i Nazwisko / nazwa wydarzenia, z którego rezygnujesz”.

W treści prosimy o podanie nr konta bankowego, z którego wpłata została dokonana.