Koncert Finałowy

Mówi się, że nie cel, a droga do celu jest najważniejszą wartością. Że efekt końcowy to suma tak wielu czynników, że osoby zaangażowane w projekt nie mogą pozostać takie same. Że to ich zmienia. I tak na pewno będzie z uczestnikami 22. Warsztatów Gospel w Krakowie. Bo dni spędzone na wspólnej pracy, śpiewie, zabawie i różnego rodzaju interakcjach, odbiją na nich swoje piękne piętno. Będziecie mogli być tego świadkami. Na własne oczy, uszy i wszystkie inne zmysły oraz receptory, przekonacie się, jak duży wpływ na ludzi może mieć kilka nut połączonych w piosenkę. Ale to nie tylko muzyka, to cała atmosfera dźwiga ludzi z krzeseł i rwie ich kończyny do szczerego tańca pełnego emocji.

Na bank poczujecie, jak to mówią Amerykanie „vibe & groove”. Zrozumiecie, co przyciąga setki osób, żeby rokrocznie stawać na jednej scenie i wyśpiewywać prawdę o Bogu, człowieku i ich relacji. To będzie niezapomniany wieczór. Nasi instruktorzy, muzycy oraz chórzyści już się o to postarają. W zasadzie nawet nie będą musieli się mocno starać, bo żar jaki w nich drzemie z łatwością rozpali całą publiczność.

Światło będzie uderzać z każdej strony. Nikt i nic nie będzie w stanie Go ani ukryć, ani zgasić. Będziemy po prostu odbijać Światło z nieba i błyszczeć Jego blaskiem. A potem rozniesiemy je po całym Krakowie i wszędzie tam, gdzie nas roztańczone nogi poniosą.

Zaiste, będzie ogień!

TERMIN

niedziela / 25 X / 19.00

MIEJSCE

Kärcher Hala Cracovia, al. Focha 40, Kraków

WYSTĄPIĄ

Uczestnicy warsztatów

Adam Saczka

Colin Williams

Daniel Cebula-Orynicz

BILETY

COVID-19

Przeczytaj jak dbamy o bezpieczeństwo Uczestników i Widzów

ZWROTY

Jeśli Festiwal się nie odbędzie zwracamy koszt uczestnictwa pomniejszony o 10% (koszty obsługi transakcji):

90% kwoty do 19 IX 2020 r.
65% kwoty do 1 X 2020 r.
40% kwoty do 18 X 2020 r.
Nie zwracamy wpłaconych kwot po rozpoczęciu Festiwalu 14 X 2019 r.