Koncert Finałowy

Mówi się, że nie cel, a droga do celu jest najważniejszą wartością, że efekt końcowy to suma tak wielu czynników, że osoby zaangażowane w projekt nie mogą pozostać takie same, że to ich zmienia. I tak będzie z uczestnikami 22. Warsztatów Gospel w Krakowie. Bo dni spędzone na wspólnej pracy, śpiewie, zabawie, odbiją na nich swoje piękne piętno. Będziecie mogli być tego świadkami. Na własne oczy, uszy i wszystkie inne zmysły przekonacie się, jak duży wpływ na ludzi może mieć kilka nut połączonych w piosenkę.

To nie tylko muzyka, to cała atmosfera dźwiga ludzi z krzeseł i rwie ich kończyny do szczerego tańca pełnego emocji. Poczujecie, jak to mówią Amerykanie „vibe & groove”. Zrozumiecie, co przyciąga setki osób, żeby rokrocznie stawać na jednej scenie i wyśpiewywać prawdę o Bogu, człowieku i ich relacji. To będzie niezapomniany wieczór. Nasi instruktorzy, muzycy oraz chórzyści już się o to postarają.

Światło będzie uderzać z każdej strony. Nikt i nic nie będzie w stanie Go ani ukryć, ani zgasić. Będziemy po prostu odbijać Światło z nieba i błyszczeć Jego blaskiem. A potem rozniesiemy je po całym Krakowie i wszędzie tam, gdzie nas roztańczone nogi poniosą.

Zaiste, będzie ogień!

TERMIN

niedziela / 25 X / 19.00

MIEJSCE

Kärcher Hala Cracovia, al. Focha 40, Kraków

WYSTĄPIĄ

Uczestnicy 22. Warsztatów Gospel

Volney Morgan

Daniel Cebula-Orynicz

COVID-19

Przeczytaj jak dbamy o bezpieczeństwo Uczestników i Widzów

ZWROTY

Jeśli Festiwal się nie odbędzie zwracamy koszt uczestnictwa pomniejszony o 10% (koszty obsługi transakcji).

Jeśli zrezygnujesz sam, zwracamy:

90% kwoty do 19 IX 2020 r.
65% kwoty do 1 X 2020 r.
40% kwoty do 18 X 2020 r.
Nie zwracamy wpłaconych kwot po rozpoczęciu Festiwalu 19 X 2020 r.